Altınyıldız Classics
Atletizm Dünya Şampiyonu
RAMİL GULİYEV’in Sponsoru

BR Mağazacılık Atletizm
 
 

 

Erkek modasının modern çizgilerini, güçlü bir isim ve kaliteyle buluşturan Altınyıldız Classics,Türkiye atletizm tarihinin ilk dünya şampiyonu Ramil Guliyev’in resmi giyim sponsoru oldu!

Erkek giyiminin en köklü ve güvenilir markalarından Altınyıldız Classics, teknolojik özellikleriyle devrim yaratan ayrıcalıklı ürünleri ile şıklığından ödün vermeyen erkekler için modern siluetler sunuyor. Koleksiyonları kadar teknolojik ürünleriyle de adından söz ettiren marka, Türk sporuna ve sporcularına verdiği destekle de gönüllerde taht kuruyor.

Altınyıldız Classics son olarak, 2017 Dünya Şampiyonası'nda 200 metre final yarışına çıkarak dünya şampiyonu olan ilk Türk atlet Ramil Guliyev’in resmi giyim sponsoru oldu. Altınyıldız Classics, Türkiye’nin gururu olan Guliyev’i günlük hayatında ve özel etkinliklerde takım elbise, günlük parçalar ve dış giyim ürünleri ile giydirecek.

Altınyıldız Classics bu anlaşma kapsamında, Guliyev ile dayanıklılığı özdeştirdiği ürünleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünlerden ilki, Nano Takım Elbiseler. Leke, kir ve su tutmayan kumaş özelliği ile su, takım elbise üzerinden akıp gidiyor. Nano Takımlar, farklı vücut tiplerine uygun kalıpları ile tarzından vazgeçmeyen erkeklerin tercihi olmaya devam ediyor.

Cordura Takım Elbiseler ise, %100 yün kumaşlara göre 10 kata kadar daha dayanıklı! Bu üstün kumaş özelliği ile yırtılma, yıpranma ve aşınmaya karşı diğer kumaşlara göre çok daha dirençli. Cordura Takım Elbiseler, Türkiye’de ilk kez Altınyıldız Classics imzasıyla sizleri bekliyor.

Non-Iron Gömlekler, özel dikim tekniği ve kumaşıyla “ütü sevmeyen ürün” olarak adından söz ettiriyor. %100 pamuk gömlekler geç kırışıyor ve kolay ütüleniyor. Yıkandıktan sonra askıya asılarak kurutulması halinde adeta ütülü gibi gözüküyor, rahatça giyilebiliyor.

360 Derece Pantolonlar, deforme olmadan formunu gün boyu koruyor. Kıyafetler esnemesin ve kırışmasın diye gün boyu hareketlerini kısıtlayan erkeklerin kurtarıcısı olan pantolonlar, enine genişleyen sıradan dokumadaki kumaşların aksine her yöne elastikiyet özelliği ile büyük kolaylık sağlıyor.

Aradığınız her şeyi, fiyat-kalite dengesi ile bulacağınız, sağlamlığı ve son teknolojik ürünleriyle fark yaratan Altınyıldız Classics, modern çizgileri ile sizleri bekliyor.

 
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe