Altınyıldız Classics
”Yılın Yıldızları”
Ödül Töreni

Altınyıldız Classics ”Yılın Yıldızları” Ödül Töreni
 
 

 

Erkek modasının modern çizgilerini, güçlü bir isim ve kaliteyle buluşturan Altınyıldız Classics,Türkiye atletizm tarihinin ilk dünya şampiyonu Ramil Guliyev’in resmi giyim sponsoru oldu!

16 yıldır büyük bir istikrarla gerçekleştirilen ve bugüne kadar pek çok prestijli isme ödül taktim edilen Altınyıldız Classics “Yılın Yıldızları” Ödül Töreni’nin sunuculuğunu bu sene Jess Molho üstlendi. Geçmiş yıllarda ödül alan yıldızların derlenmesiyle oluşan video gösterisi ile başlayan tören, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in konuşmasıyla devam etti. Rektör Şahin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin 106 yıllık bir çınar olduğunu ve mottosunun da ‘yıldızlarla bir asra atılan imza’ olduğunun altını çizdi. Açılış konuşmasını 18. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Özge Demirkan yaptı. Ödüller verilmeden önce Aref Ghafouri’nin görsel şovu izleyenlere unutulmayacak dakikalar yaşattı.

Altınyıldız Classics “Yılın Yıldızları” Ödül Töreni’nin bu yılki sürprizlerinden biri de Can Bonomo’nun canlı sahne performansıydı. Doğal tavırlarıyla herkesin sempatisini toplayan Bonomo, en sevilen iki şarkısını seslendirdi.

Altınyıldız Classıcs “Yılın Yıldızları”nın bu sene ödüle layık görülen değerli isimleri şöyle;

2017’nin En Başarılı İş Kadını - Arzuhan Doğan Yalçındağ & 2017’nin En Başarılı İş Adamı - Aydın Doğan
Babası adına da ödülü kabul eden ve konuşmasında hem kendi hem babasının adına teşekkür eden Üstündağ, aynı yıl babasıyla bu ödüle layık görülmesinden ötürü bu ödülün paha biçilmez olduğunu vurguladı.

2017 Yılının En Beğenilen Müzik Grubu – Athena
Gökhan Özoğuz sözlerine üniversitelerin ve öğrencilerinin kendi müziklerine yön verdiklerini söyleyerek başladı. “Müziğin sesi susmamalı, her ne düşüncede olursak olalım en önemli şey insanın birbirine saygı duymasıdır.” diyen Özoğuz, karşı tarafa kendi düşüncesini dayatmadan herhangi bir baskı ortamı oluşturmadan hoşgörü ile yaşamanın önemini vurgulayarak son verdi.

2017 Yılının En Beğenilen Show Programı - Güldür Güldür Show
Ödülü kabul eden Ali Sunal, konuşmasına daha önceki Yılın Yıldızları Ödülleri’nin kendilerine iyi geldiğini söyleyerek başladı. Kendilerindeki cevheri ilk Yıldız İşletme Kulübünün keşfettiğini söyledi.

2017’nin En Beğenilen Dizisi - Söz
Kalabalık bir şekilde törene katılan ekip, birbirlerine olan bağlılıklarıyla dikkat çekti. Dizinin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin büyük destekleriyle çekildiğini belirterek, bu ödülü tüm emekçi iş arkadaşları adına aldıklarını belirttiler.

2017’nin En Beğenilen Haber Spikeri - Nazlı Çelik
Nazlı Çelik üniversite öğrencilerinden gelen bu ödüllerin, işlerini daha iyi yapmakta yardımcı olduklarını söyledi. Bu kadar kritik bir dönemde bu ödülü almaktan mutluluk duyduğunu açıkladı.

2017 yılının Rektörlük Özel Ödülü - Payitaht Abdülhamit
Prof. Dr. Bahri Şahin’in takdimiyle ödülünü alan dizi ekibi, konuşmasında seneye öğrencilerden ödül alma isteğini belirtti.

2017’nin En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu - Halit Ergenç
Ekip olarak işlerini çok severek yaptıklarını ve her daim içlerindeki o heyecanı canlı tutmaya çalıştıklarını söyleyen Ergenç, üniversitenin öneminden bahsetti. Kendisinin o yıllarda ne istediğini keşfettiğini ve hayatını etkileyen kararlar aldığını söyledi. Öğrencilere naçizane tavsiyelerde bulunan Halit Ergenç “Kendi yolunuzu çizin, çevrenizdeki çok bilgili insanlara bakmayın. Hep kalbinizin sesini dinleyin ve sizi siz yapan o özelliğinizi keşfedin. Siz öyle çok değerlisiniz.” diyerek sözlerine son noktayı koydu.

2017 Yılının En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu - Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya, konuşmasına başlamadan önce Halit Ergenç’e övgüler yağdırdı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nden böyle bir ödüle layık görülmenin gururunu yaşadığını belirtti. “Duru’yla yürüdüğümüz yolda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim, hepiniz çok değerlisiniz.” diyerek konuşmasını bitirdi.

2017 Yılının En Beğenilen Sinema Filmi - Ayla
Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, ödülü çekimlerinin sürdüğü altı buçuk ay boyunca omuz omuza çalıştığı tüm ekip arkadaşlarına ithaf etti. Önümüzdeki sene de yine bu kategoride bu sefer “Müslüm” filmiyle burada olmasının temennisinde bulundu.

2017’nin En Beğenilen Erkek Sanatçısı - Gökhan Türkmen
Konuşmasına oy veren herkese teşekkür etmekle başlayan Türkmen, böyle bir ödüle ikinci defa layık görüldüğü için çok gururlu olduğunu belirtti. Konuşmasının sonunda “Ben başarılı bir işin her zaman ekip işi olduğunu söylerim ve ekibimi de ailem olarak görürüm. Bu ödülü de aileme armağan ediyorum.” diyerek büyük alkış toplandı.

2017 Yılının En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu - Ahmet Kural ile Murat Cemcir
Mutluluklarının gözlerinden okunduğu ikili, konuşmalarının daha en başında salonu kahkahalara boğdu. Kendilerinden önce çıkanların her şeyi söylediklerini belirterek teşekkürlerini sundular. Sempatik ve içten tavırları tüm izleyicilerin fazlaca ilgisini gördü.

2017’nin En Beğenilen Kültür-Sanat Programı - ‘Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda’
Programının artık bir televizyon klasiği olduğunu belirten Civaoğlu “Buraya her geldiğimde bir anımı anlatırım. Buraya Davutpaşa kampüsüne ilk geldiğimde yedek asker subayıydım ve sürgün edilmiştim. Sürgün edildiğim yerden bu kez ödül alıyorum. Çekim arkadaşlarıma, emeği geçen tüm kanallara teşekkür ediyorum. Seneye yine buluşmayı temenni ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

2017 Yılının En Beğenilen Tiyatrosu - Ayrılık
Ödülü almaya tecrübeli oyuncular Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış geldi. Bir hafta sonra oyunun birinci yılını dolduracağının ve bundan daha güzel bir kutlama olmadığını belirttiler. Çocuklarının da ileride buradaki gibi parlak gençler olacaklarını görmeyi umut ettiklerini belirttiler. Herkese tiyatro dolu günler dileyerek konuşmalarını sonlandırdılar.

Altınyıldız Classics’in ana sponsorluğunda gerçekleşen “Yılın Yıldızları” Ödül Töreni, sanat ve eğitim dünyasından değerli isimlerin katılımları ile tamamlandı.

 
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe