Altınyıldız Classics’in
Marka Yüzü
Burak Özçivit

Altınyıldız Classics’in Marka Yüzü Burak Özçivit
 
 

 

Altınyıldız Classics’in, marka yüzü Burak Özçivit’in de yer aldığı İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun lansmanı, cemiyet ve iş dünyasından renkli simaların katılımı ile People’da gerçekleşti!

Altınyıldız Classics, Altınyıldız Kumaş ve Mensucat’ın 66 yıllık köklü geçmişini de arkasına alarak, 60 ilde 190 mağaza sayısına ulaşmış güçlü operasyon ağı ve erkek giyimindeki üstünlüğü ile Türkiye’nin en beğenilen aktörlerinden Burak Özçivit ile tam iki sezon sürecek bir iş birliğine imza attı. İş birliğinin duyurulduğu ve Burak Özçivit ile anılacak olan İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun tanıtıldığı lansman gecesinde Aslı Küseyrioğlu, Ayşe-Sinan Engin, Berrin Çetinel, Feryal Gülman, İdil Lüleci, İsmail Acar, Jülide Ateş, Mustafa Taviloğlu, Oğulcan Engin, Sitare Kalyoncuoğlu, Siren Ertan, Sema Şimşek, Yiğit Yazıcı iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri bir araya geldi.

Gecede, Burak Özçivit ile gerçekleştirilen reklam filmi gösterildi ve İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu tanıtıldı. Burak Özçivit’in açılışını yaptığı gecede, BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif de, Burak Özçivit’le çalıştıkları kampanyanın detaylarına değindi. Yeni sezona dair ipuçları taşıyan etkinlikte, sahne performansı ve güçlü sesi ile Selen Servi davetlileri büyüledi. Gece boyunca eğlencenin yükseldiği müziklerin ismi ise DJ Tankut Karakurt’tu.

Altınyıldız Classics, İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu, davetlilerin yeni sezona dair ilk izlenimlerini paylaştıkları, müzik ve dans ile #yıldızgibigiyin ve hisset dedikleri eşsiz bir geceye şahit oldu.

Reklam kampanyasının ilk filmini izlemek için tıklayın

İş birliği Hakkında:


Mağazacılık çatısı altında faaliyet gösteren erkek hazır giyim markası Altınyıldız Classics, ilk koleksiyonundan bugüne benzersiz kalıpların yanı sıra, non-iron gibi kumaş teknolojileri, ve erkek giyimine kattığı modern duruşla Türk erkeklerinin gerek günlük hayat, gerekse takım elbise ve smokinde öncelikli tercihlerinden olmaya devam ediyor. Altınyıldız Classics yeniliklerine devam ederek İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonu için ilk defa bir ünlü isimle iş birliği yapıyor.

Her zaman stil sahibi ve şık Altınyıldız Classics erkeği için yapılan araştırmalar sonucunda Altınyıldız Classics markası ile en çok örtüşen ünlü olarak öne çıkan Burak Özçivit, iki sezon boyunca heyecan uyandıran kombinler, çekimler, reklam filmleri ve özel projelerle karşımıza çıkacak. Yetenekli aktör Altınyıldız Classics şıklığı ile #yıldızgibigiyin, hisset ve yaşa diyecek. Burak Özçivit’in de gerek kumaş kalitesi gerekse tasarımdaki üstünlüğü ile tercih ettiği Altınyıldız Classics parçalarını yakışıklı ve başarılı aktörün üstünde bu sezon sıklıkla göreceğiz.

 
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe