Altınyıldız Classics
A Milli Basketbol Takımı
Sponsoru Oldu!

BR Mağazacılık A Milli Basketbol Takımı
 
 

 

Altınyıldız Classics, “Bu Takım Bu Maçı Alır” söylemi ile yola çıkıyor ve Basketbol Milli Takımlar resmi giyim sponsoru olarak 2020 yılı sonuna kadar devam edecek, 2 yıllık bir anlaşmaya imza atıyor!

Türkiye’nin erkek giyimdeki öncü markası Altınyıldız Classics, gerçekleştirdiği uzun dönemli spor sponsorlukları ile adından sıkça bahsettiriyor. Futboldan voleybola, atletizmden ampute takımlara kadar pek çok büyük ve değerli sponsorluğa imza atmış Altınyıldız Classics, şimdi de Basketbol Milli Takımlar resmi giyim sponsoru oluyor.

Şık ve kaliteli tasarımları ile erkeklerin gönlünde özel bir yere sahip olan Altınyıldız Classics, Basketbol Milli Takımlar sponsorluğu ile bir de ilke imza atıyor ve Milli Takımlar için erkek kıyafetlerinin yanı sıra kadın ürünleri de üreterek, tekstildeki birikimini, bu defa kadın koleksiyonu için de kullanıyor. Her biri 14 kişiden oluşan 10 takım ve teknik heyetleriyle birlikte toplam 726 kişi için özel bir koleksiyon hazırlanıyor. Altınyıldız bu anlaşma ile başta A Milli Erkekve A Milli Kadın olmak üzere tüm basketbol milli takımları, teknik heyetleri, federasyon görevlileri ve Merkez Hakem Kurulu’na sponsor oluyor.

Sponsorluk kapsamında tüm ekipler ile tek tek buluşan Altınyıldız Classics tasarım ekibi, sporcuların sezon boyunca ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinleyerek, kumaş kalitesinden, bedenine, boyundan, üretim adetlerine kadar her parçayı özel olarak tasarladı. Gerçekleşen fittingler sonucunda ise, Milli Takımlar için Nano veya Travel kumaş teknolojilerinin de kullanıldığı takım elbise, ceket, non-iron gömlek, pantolon, t-shirt, kaban ve ayakkabıdan oluşan toplamda 7 parçalık bir koleksiyon yarattı. Tamamı özel dikim olan koleksiyon, sporcuların seyahat, antrenman ve lig takvimleri düşünülerek büyük bir özenle yaratıldı.

Hazırlık sürecinde Türkiye Basketbol Federasyonu’nun değerli yöneticilerinin yanı sıra Milli Takımlar Teknik Direktörü ve takım kaptanları ile bir araya gelindi. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu Altınyıldız Classics ile birlikte yürüttükleri verimli ve başarılı hazırlık sürecini şöyle tanımlıyor;

“Türkiye’nin en köklü ve önde gelen giyim markalarından Altınyıldız Classics’in, ‘Basketbol Milli Takımları Sponsorluk Anlaşması’ ile ailemize katılmış olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.

Basketbolun özünde yatan genç, dinamik ve sportmen tavrın, teknik heyetimizin yanı sıra kadın ve erkek milli takım sporcularımızın resmi kıyafetlerinde de yakalanmasını hedefliyoruz.

Kendilerine Türk Basketbolu’na verdikleri değer için tekrar teşekkür ediyor, Milli Takımlarımızın başarılarına uzun yıllar hep birlikte imza atmayı arzu ediyoruz.”.

“Bugüne kadar birçok farklı sportif branşa destek veren BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Sevgili Enis Habif’e, basketbola olan inançları ve değerli iş birlikleri için huzurlarınızda teşekkür ederek, Altınyıldız Classics ekibine ailemize hoş geldiniz diyorum.”

BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, sponsorluktan duydukları sevinci ve haklı gururu ise şöyle kelimelere döküyor; “Spor, Altınyıldız Classics kültüründe çok büyük önem taşıyor. Biz marka olarak, sporun ve takım ruhunun sağladığı birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte yerel ve milli takımlarımızı desteklemenin önemine gönülden inanıyoruz. A Milli Takımlarımız başta olmak üzere tüm Basketbol Milli Takımlarımızı desteklemek bizim için bir onur. Bu sezon yine göğsümüzü kabartacak büyük başarılar kazanacaklarına gönülden inanıyorum.”

Altınyıldız Classics Spor Sponsorlukları Hakkında:


Altınyıldız Classics, 2018 yılı itibariyle başlayacak Basketbol Milli Takımlar sponsorluğunun yanı sıra Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Göztepe Futbol Takımı, Ampute Futbol Milli Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı, Oturarak Voleybol Milli Takımı ile Milli Atlet Ramil Guliyev’in de sponsoru! Altınyıldız Classics’in spor sponsorlukları, güçlenerek ve büyüyerek devam edecek!

 
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe