BR Mağazacılık ve Ege Ünv.’nden İş ve Kariyer Fırsatı

BR Mağazacılık ve Ege Ünv.’nden
Perakende de İş ve Kariyer Fırsatı


 
 

 

BR Mağazacılık olarak geleceğe yönelik her adımda gençlerle birlikte ilerliyor ve onlara destek veriyoruz. Şimdi de çok özel bir projede Türkiye’nin önde gelen okullarından Ege Üniversitesi ile geleceğin yıldızı gençler için bir araya gelmenin heyecanı içerisindeyiz.

“Perakendede İş Var” sloganı ile sektöre özendirmek amacıyla hazırladığımız Mağaza Yöneticiliği Sertifika Programı’mız ile üniversiteli gençleri sektöre derslerle hazırlarken, aynı zamanda Altınyıldız Classics mağazalarımızda part-time çalışma, okul sonrası ise dilerlerse Mağaza Müdür Yardımcısı olarak işe başlama fırsatı sunuyoruz.

BR Mağazacılık Yetenek Yönetiminden Sorumlu İnsan Kaynakları Direktörümüz Uğur Gülce, “Dünyada da ülkemizde de perakende sektörü gençlere çok iyi bir kariyer sunuyor. Mesleği ne olursa olsun herkes fikrini, projesini, ürününü, hizmetini satmak zorunda. Hepimiz satış işindeyiz. Perakende ise ürün, müşteri, hizmet temelinde satışın en sıcak yaşandığı alan. Perakendede bilgi ve tecrübe kazanmak birçok sektörde başarılı olmanın anahtarını sunuyor. BR Mağazacılık yenilikçi ve hızlı büyüyen bir marka ve dünya markası olma vizyonunda ilerlerken nitelikli çalışan sayısını artırmak açısından Ege Üniversitesi ile işbirliği bizim için büyük önem taşıyor. Başarımızın en büyük kaynağı mağazalarımızda tutkuyla çalışan arkadaşlarımızın başarısı. Üniversitede kalplere girip sahaya tutkuyu taşımak için heyecanlıyız, tüm sektöre faydası olmasını diliyoruz” açıklamasında bulundu.

Projemiz kapsamında iki akademik dönem boyunca her çarşamba 16:00-18:00 saatleri arasında şirketimizin Direktör ve Müdürleri deneyimlerini akademik bir bakış açısıyla öğrencilerle paylaşırken, kişisel gelişim, mağaza yönetimi ve yöneticilik becerileri ile ilgili dersler de vereceğiz. Üniversitede ‘Mağaza Yöneticiliği Programı’ eğitimimize ayrılan sınıfımızı, projeye ilk günden destek veren, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Dr. Öğretim Üyesi Tamer Keçecioğlu adına yenileyerek ve öğrencilerimizin eğitimleri zamanın ruhuna uygun bir atmosferde almalarına katkıda bulunacağız.Perakendede Kariyeri Seçen Öğrenci İstihdam Edilecek


Yüzlerce başvuru arasından seçilen 12 Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencimiz ile 28 Ekim’de başlayan ilk dersimizde BR Mağazacılık merkez ofisimizi ziyaret ederek oryantasyon eğitimi ile birlikte yönetim bölümlerimizden depomuza tüm süreçlerimizi yakından görebilecekleri keyifli bir gün geçirdik.

İzmir’de 6 farklı mağazada Haziran 2020’ye kadar part-time olarak çalışıp; derslerle öğrendiklerini sahada tecrübeye dönüştürecek öğrencilerimiz yıl sonu final projesi ardından dilerlerse Altınyıldız Classcis mağazalarımızda Mağaza Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına ve perakendede kariyer yoluna adım atabilecekler.


 
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe