Sponsorluk Talepleri


BR MAĞAZACILIK olarak spor, kültür, bilim, teknoloji ve eğitim başta olmak üzere tüm alanlarda projelere destek vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu doğrultuda Türkiye'yi geleceğe taşıyacağına inandığımız tüm projeleri özenle değerlendiriyor, uygun bulunması durumunda gerekli desteği sağlıyoruz.
Formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz. Sponsorluk ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


Resmi Giyim Sponsorlukları (2019-2020)


Türkiye Basketbol Federasyonu

Basketbol Milli Takımları

Galatasaray Futbol Kulübü

Galatasaray Basketbol Takımı

Galatasaray Voleybol Takımı

Karşıyaka Basketbol Takımı

Milli Atlet Ramil Guliyev

Ampute Futbol Milli Takımı

GALATASARAY Bu Yıl da
ALTINYILDIZ CLASSICS ile Birlikte Yürüyor


Galatasaray Spor Kulübü ile erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, resmi giyim sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı. Galatasaray ve Altınyıldız Classics tarafından imzalanan sözleşme ile erkek giyiminin köklü markası, bu yıl da Galatasaray’a sponsor olarak Türk futboluna desteğini sürdürecek.
İlk yılından bu yana, ilk günkü heyecanla Türk sporuna çeşitli alanlarda destek veren Altınyıldız Classics; öncü, yenilikçi ve uluslararası kimliğiyle ilklerin ve enlerin kulübü olan Galatasaray Futbol Takımı başta olmak üzere, Galatasaray Basketbol ve Galatasaray Voleybol takımlarının da sponsorluğunu üstleniyor. Ayrıca Galatasaray Tekerlekli Basketbol takımına da yine sponsorluk kapsamında destek veren Altınyıldız Classics, bu yıl da Galatasaray takım oyuncuları ve teknik heyeti için sezon boyunca yurt içi ve dışı seyahatlerinin yanı sıra günlük hayatlarında kullanmaları için özel dikim takım elbise ve smart casual kombinler hazırladı.
Anlaşma kapsamında ayrıca GS Store'da Altınyıldız Classics imzalı Galatasaray Lisanslı ürünler satışa sunulacak ve Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları ile özel moda çekimi gerçekleştirilecek.

Erkek Basketbol Milli Takımı Resmi Giyim Sponsoru ALTINYILDIZ CLASSICS

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, A Erkek Basketbol Milli Takımı resmi giyim sponsoru olarak, 2020 yılı sonuna kadar Altınyıldızlarımız’ı giydirmeye devam edecek.
Futboldan voleybola, atletizmden ampute takımlara kadar çok sayıda önemli spor sponsorluğuna imza atan Altınyıldız Classics, Basketbol Milli Takımlar resmi giyim sponsoru olarak, Türk basketboluna desteğini sürdürecek.
Sponsorluk kapsamında sporcuların sezon boyunca ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan her parça, Altınyıldız Classics tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlandı. Gerçekleşen fotoğraf ve video çekimlerinde A Erkek Milli Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca’nın yanı sıra A Erkek Milli Takım Menajeri Kerem Tunçeri ve oyunculardan Cedi Osman, Furkan Korkmaz, Doğuş Balbay, Buğrahan Tuncer, Melih Mahmutoğlu ve Scot Jordan Vilbekin yer aldı.
Sporcuların özel günlerde kullanmaları için tamamı özel dikim olan smokinler ve Nano kumaş teknolojisi ile öne çıkan Travel takım elbiseler, günlük hayatlarında kullanmaları için de Bomber montlardan Jogger pantolonlara uzanan tasarımlar smart casual kombinler tasarlandı.


Geçmiş Resmi Giyim Sponsorlukları
(2014-2018)

Türkiye Basketbol Federasyonu (2018-2019)

Basketbol Milli Takımları (2018-2019)

Galatasaray Futbol Kulübü (2018-2019)

Galatasaray Basketbol Takımı (2018-2019)

Galatasaray Voleybol Takımı (2018-2019)

Göztepe Futbol Takımı (2018-2019)

Göztepe Futbol Takımı (2017-2018)

Karşıyaka Basketbol Takımı (2014- 2019)

Milli Atlet Ramil Guliyev (2018-2019)

Ampute Futbol Milli Takımı (2018-2019)

Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı (2018-2019)

Oturarak Voleybol Milli Takımı (2018-2019)
Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe