21/11/2019
BR Mağazacılık ve Ege Ünv.’nden İş ve Kariyer Fırsatı

BR Mağazacılık ve
Ege Ünv.’nden
Perakende de İş ve Kariyer Fırsatı

BR Mağazacılık olarak geleceğe yönelik her adımda gençlerle birlikte ilerliyor ve onlara destek veriyoruz. Şimdi de çok özel bir projede Türkiye’nin önde gelen okullarından Ege Üniversitesi ile geleceğin yıldızı gençler için bir araya gelmenin heyecanı içerisindeyiz.

06/05/2019
Altınyıldız Classics En İyi Erkek Giyim Markası

Altınyıldız Classics
Yılın En İyi Erkek Giyim
Markası Oldu!

Altınyıldız Classics, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards’da “Yılın En İyi Erkek Giyim Markası” ödülünün sahibi oldu..

28/03/2019
Yılın En Şık Sporcusu QUARESMA

Yılın En Şık Sporcusu
QUARESMA Seçildi!

Bu yıl 65.si düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında Altınyıldız Classics özel ödülü Ricardo Quaresma’nın oldu.

09/10/2018
Altınyıldız Classics’in, Burak Özçivit Sonbahar-Kış 2018-2019

Altınyıldız Classics’in,
Burak Özçivit ile
Yeni Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu

Erkek giyiminin köklü markası Altınyıldız Classics, Burak Özçivit Sonbahar – Kış 2018-2019 koleksiyonu ile Altınyıldız Classics erkeğine; sonbahar-kış sezonunda taze, tamamen yenilenmiş ve hafif bir koleksiyon sunuyor.

10/09/2018
Altınyıldız Classic Milli Takımlar Resmi Giyim Sponsorluğu

Milli Takımlar Resmi Giyim
Sponsorluğu İçin
Anlaşma İmzalandı!

ATürkiye Basketbol Federasyonu ile Altınyıldız Classics arasında, Milli Takımlar resmi giyim sponsorluğu için anlaşma imzalandı!

28/06/2018
BR Mağazacılık A Milli Basketbol Takımı

Altınyıldız Classics
A Milli Basketbol Takımı
Sponsoru Oldu!

Altınyıldız Classics, “Bu Takım Bu Maçı Alır” söylemi ile yola çıkıyor ve Basketbol Milli Takımlar resmi giyim sponsoru olarak 2020 yılı sonuna kadar devam edecek, 2 yıllık bir anlaşmaya imza atıyor!

23/05/2018
BR Mağazacılık’ve Eğitim

BR Mağazacılık’tan
Eğitime Değerli Bir Katkı

ABAltınyıldız Classics markasını da bünyesinde bulunduran, Türkiye’nin güçlü moda perakendesi şirketi BR Mağazacılık, eğitime verdiği değeri Ege Üniversitesi ile yaptığı işbirliği ile kanıtlıyor. BR Mağazacılık ve Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliğinde açılacak Mağaza Yöneticiliği Programı, perakendenin önemli sorunlarından biri olan eğitimli işgücüne katkı sağlamayı amaçlıyor.

04/05/2018
BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif

Satış Kanalları Arasındaki
Sınırları Kaldırıyoruz

Bu yıl e-ticarette rekor büyüme planladıklarını belirten BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, “Çok yakında in-store ordering uygulamamızı hayata geçirip satış kanallarımız arasındaki sınırları kaldıracağız” dedi

29/03/2018
Altınyıldız Classics’in Marka Yüzü Burak Özçivit

Altınyıldız Classics’in
Marka Yüzü
Burak Özçivit

BAltınyıldız Classics’in, marka yüzü Burak Özçivit’in de yer aldığı İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun lansmanı, cemiyet ve iş dünyasından renkli simaların katılımı ile People’da gerçekleşti!

25/01/2018
BR Mağazacılık AC-CO açıldı

Altınyıldız Classics’in
Yurt Dışına
Romanya’yla Açıldı!

Altınyıldız Classics, yurt dışındaki ilk iki mağazasını Romanya’nın başkenti Bükreş’te, Sun Plaza ve ParkLake AVM’de açtı

09/01/2018
Altınyıldız Classics ”Yılın Yıldızları” Ödül Töreni

Altınyıldız Classics
”Yılın Yıldızları”
Ödül Töreni

Erkek modasının modern çizgilerini, güçlü bir isim ve kaliteyle buluşturan Altınyıldız Classics,Türkiye atletizm tarihinin ilk dünya şampiyonu Ramil Guliyev’in resmi giyim sponsoru oldu!

30/11/2017
Altınyıldız Classics En İyi Sosyal Medya Kullanımı Ödülü

Altınyıldız Classics
En İyi Sosyal Medya Kullanımı
Ödülünü Aldı

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumlarının ödüllendirildiği sektörün en prestijli ödülleri olan “Perakende Güneşi Ödülleri” 24 Kasım Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen törende sahiplerini buldu.

17/11/2017
BR Mağazacılık Atletizm

Altınyıldız Classics
Atletizm Dünya Şampiyonu
RAMİL GULİYEV’in Sponsoru

Erkek modasının modern çizgilerini, güçlü bir isim ve kaliteyle buluşturan Altınyıldız Classics,Türkiye atletizm tarihinin ilk dünya şampiyonu Ramil Guliyev’in resmi giyim sponsoru oldu!

17/10/2017
Altınyıldız Classics’den Zamansız Bir Koleksiyon

Modern Erkeğin Markası
Altınyıldız Classics’den
Zamansız Bir Koleksiyon

İş hayatında şıklığı ile kendini gösterirken, sosyal hayatında ise çizgisinden asla ödün vermeyen, casual kombinleri ile dikkatleri çeken, günün hangi anında olursa olsun her daim fark edilen Altınyıldız Classics erkeği, Sonbahar-Kış 2017-18 Koleksiyonu ile yine başrolde!

17/04/2017
Altınyıldız Classic ile ilk Kuru Temizleme

Erkek Giyim Sektöründe Bir İlk:
İlk Kuru Temizleme Bizden

Erkek giyimin öncü markası Altınyıldız Classics bir ilke imza atıyor. Networkdry.com işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmayı hedefleyen Altınyıldız Classics, mağazalarından takım elbise veya ceket alışverişi yapan müşterilerine, Networkdry.com üzerinden yapılacak ilk kuru temizleme işlemini ücretsiz olarak sunuyor.

19/01/2017
Perakende Güneşi 2016 Ödül Sahipleri

Perakende Güneşi
2016 Ödül Sahipleri
Bir Araya Geldi

Perakende sektöründe başarılı çalışmalara imza atan sektör temsilcilerine ve kurumlara verilen Perakende Güneşi Ödülleri’ni 2016 yılında almaya hak kazanan isimler bir araya geldi. Sektörün önde gelen şirketleri 2017 beklentilerini ve hedeflerini paylaştı.

18/02/2015
BR Mağazacılık Albimo Alanyaspor

Albimo Alanyaspor
Giyim Sponsorlarını Buldu

PTT 1. Lig takımlarından Albimo Alanyaspor'un giyim sponsorluğunu, Altınyıldız ve Cult Ayakkabı firması üstlendi.

Müşteri temsilcilerimize hafta içi 08:30-17:20 saatleri arasında 0850 455 56 57 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
  • İngilizce
  • Türkçe